
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-05-26 |
| OS | SimpleMining |
| Memory | Samsung 8 GB |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | 1470 MHz |
| Memory Offset | 1000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 180 w |
| Hashrate | 45.87 Th/s |
| Efficiency | 0.259 Th/s/W |
| Yield | 3.49 PRL |
| Power reported | 177 watt |
| Revenue | $2.68 |
| Profit | $2.25 |
