
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-03-16 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | SRBMiner |
| Memory | Samsung 8 GB |
| Core Offset | 150 MHz |
| Core Clock | 1680 MHz |
| Memory Offset | -2000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 200 w |
| Hashrate | 1.73 Kh/s |
| Efficiency | 0.0192 Kh/s/W |
| Yield | 1392103 LPEPE |
| Power reported | 90 watt |
| Revenue | $0.30 |
| Profit | $0.08 |

| SRBMiner | --gpu-coffset0 150 --gpu-cclock0 1680 --gpu-moffset0 -2000 --gpu-plimit0 200 ![]() |
| User: Chadxton | |
| Time | 2026-03-19 |
| Miner | SRBMiner |
| Memory | Micron 8 GB |
| Core Offset | 250 MHz |
| Core Clock | 1800 MHz |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | 5001 MHz |
| PowerLimit | Not set |
| Hashrate | 2.15 Kh/s |
| Efficiency | 0.0262 Kh/s/W |
| Yield | 1730070 LPEPE |
| Power reported | 82 watt |
| Revenue | $0.37 |
| Profit | $0.17 |

| SRBMiner | --gpu-coffset0 250 --gpu-cclock0 1800 --gpu-mclock0 5001 ![]() |