
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-04-13 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | MiniZ |
| Memory | Samsung 8 GB |
| Core Offset | 90 MHz |
| Core Clock | 1470 MHz |
| Memory Offset | -2000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 115 w |
| Hashrate | 50.19 Sol/s |
| Efficiency | 0.465 Sol/s/W |
| Yield | 1.52 KRGN |
| Power reported | 108 watt |
| Revenue | $0.16 |
| Profit | $-0.10 |