
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-05-26 |
| OS | SimpleMining |
| Memory | Micron 8 GB |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | 1470 MHz |
| Memory Offset | -2000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 320 w |
| Hashrate | 57.76 Th/s |
| Efficiency | 0.245 Th/s/W |
| Yield | 5.91 PRL |
| Power reported | 236 watt |
| Revenue | $9.28 |
| Profit | $8.71 |
