
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-04-13 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | MiniZ |
| Memory | Samsung 8 GB |
| Core Offset | 90 MHz |
| Core Clock | 1470 MHz |
| Memory Offset | -2000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 115 w |
| Hashrate | 54.17 Sol/s |
| Efficiency | 0.661 Sol/s/W |
| Yield | 1.77 KRGN |
| Power reported | 82 watt |
| Revenue | $0.18 |
| Profit | $-0.02 |