
![]() | |
| Level | High |
| Time | 2022-03-30 |
| Memory | Micron |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | Not set |
| Memory Offset | 2600 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 360 w |
| Hashrate | 58.7 Mh/s |
| Efficiency | 0.166 Mh/s/W |
| Yield | 5.75 KRGN |
| Power reported | 354 watt |
| Revenue | $0.61 |
| Profit | $-0.24 |
![]() | |
| Level | Low |
| Time | 2022-03-30 |
| Memory | Micron |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | Not set |
| Memory Offset | 2000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 315 w |
| Hashrate | 50.1 Mh/s |
| Efficiency | 0.160 Mh/s/W |
| Yield | 4.91 KRGN |
| Power reported | 314 watt |
| Revenue | $0.52 |
| Profit | $-0.23 |
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2022-03-30 |
| Memory | Micron |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | Not set |
| Memory Offset | 2300 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 330 w |
| Hashrate | 53.99 Mh/s |
| Efficiency | 0.164 Mh/s/W |
| Yield | 5.29 KRGN |
| Power reported | 329 watt |
| Revenue | $0.56 |
| Profit | $-0.23 |
| User: N/A | |
| Time | 2023-12-01 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | BzMiner |
| Memory | Samsung 12 GB |
| Core Offset | 300 MHz |
| Core Clock | 2000 MHz |
| Memory Offset | 2600 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 250 w |
| Hashrate | 43 Mh/s |
| Efficiency | 0.172 Mh/s/W |
| Yield | 4.22 KRGN |
| Power reported | 250 watt |
| powerMeasured | 250 watt |
| Revenue | $0.45 |
| Profit | $-0.15 |
| User: N/A | |
| Time | 2024-01-02 |
| Miner | Rigel |
| Memory | 12 GB |
| Core Offset | 300 MHz |
| Core Clock | 1300 MHz |
| Memory Offset | 1100 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 400 w |
| Hashrate | 59.3 Mh/s |
| Efficiency | 0.165 Mh/s/W |
| Yield | 5.81 KRGN |
| Power reported | 360 watt |
| powerMeasured | 365 watt |
| Revenue | $0.62 |
| Profit | $-0.25 |
| User: N/A | |
| Time | 2024-02-18 |
| OS | HiveOS |
| Memory | 12 GB |
| Core Offset | 150 MHz |
| Core Clock | Not set |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | Not set |
| Hashrate | 50 Mh/s |
| Efficiency | 0.167 Mh/s/W |
| Yield | 4.90 KRGN |
| Power reported | 300 watt |
| powerMeasured | 300 watt |
| Revenue | $0.52 |
| Profit | $-0.20 |
| User: N/A | |
| Time | 2024-05-20 |
| Miner | Trex |
| Memory | 12 GB |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | Not set |
| Memory Offset | 1300 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 360 w |
| Hashrate | 60.71 Mh/s |
| Efficiency | 0.152 Mh/s/W |
| Yield | 5.95 KRGN |
| Power reported | 400 watt |
| powerMeasured | 400 watt |
| Revenue | $0.63 |
| Profit | $-0.33 |
| User: MJ | |
| Time | 2024-07-17 |
| OS | HiveOS |
| Memory | Hynix 12 GB |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | 1250 MHz |
| Memory Offset | 2200 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 350 w |
| Hashrate | 59.2 Mh/s |
| Efficiency | 0.169 Mh/s/W |
| Yield | 5.80 KRGN |
| Power reported | 350 watt |
| powerMeasured | 350 watt |
| Revenue | $0.62 |
| Profit | $-0.22 |
| User: N/A | |
| Time | 2025-03-06 |
| OS | HiveOS |
| Miner | SRBMiner |
| Memory | Micron 12 GB |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | Not set |
| Memory Offset | 1750 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 340 w |
| Hashrate | 56.87 Mh/s |
| Efficiency | 0.167 Mh/s/W |
| Yield | 5.58 KRGN |
| Power reported | 340 watt |
| Revenue | $0.59 |
| Profit | $-0.23 |
| User: fPzy | |
| Time | 2025-05-20 |
| OS | HiveOS |
| Miner | Trex |
| Memory | Micron 12 GB |
| Core Offset | 100 MHz |
| Core Clock | 1200 MHz |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 360 w |
| Hashrate | 53.1 Mh/s |
| Efficiency | 0.171 Mh/s/W |
| Yield | 5.21 KRGN |
| Power reported | 310 watt |
| Revenue | $0.55 |
| Profit | $-0.19 |