
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2023-06-30 |
| Miner | Trex |
| Memory | Hynix 8 GB |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | 2280 MHz |
| Memory Offset | 2000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | Not set |
| Hashrate | 17.92 Mh/s |
| Efficiency | 0.197 Mh/s/W |
| Yield | 1.76 KRGN |
| Power reported | 91 watt |
| Revenue | $0.19 |
| Profit | $-0.03 |
| User: N/A | |
| Time | 2024-01-05 |
| Memory | 8 GB |
| Core Offset | 125 MHz |
| Core Clock | Not set |
| Memory Offset | 2200 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | Not set |
| Hashrate | 27 Mh/s |
| Efficiency | 0.174 Mh/s/W |
| Yield | 2.65 KRGN |
| Power reported | 155 watt |
| Revenue | $0.28 |
| Profit | $-0.09 |
| User: N/A | |
| Time | 2024-11-10 |
| Memory | Samsung 8 GB |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | 1450 MHz |
| Memory Offset | 900 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | Not set |
| Hashrate | 18.26 Mh/s |
| Efficiency | 0.277 Mh/s/W |
| Yield | 1.79 KRGN |
| Power reported | 66 watt |
| Revenue | $0.19 |
| Profit | $0.03 |