

























![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-02-03 |
| OS | SimpleMining |
| Memory | Hynix 8 GB |
| Core Offset | 300 MHz |
| Core Clock | 2400 MHz |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | 810 MHz |
| PowerLimit | 115 w |
| Hashrate | 30.47 Mh/s |
| Efficiency | 0.429 Mh/s/W |
| Yield | 264.9 VE |
| Power reported | 71 watt |
| Revenue | $0.21 |
| Profit | $0.04 |

NushyPool




NushyPool



