
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-05-28 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | AlphaMiner |
| Memory | Hynix 16 GB |
| Core Offset | 200 MHz |
| Core Clock | 2700 MHz |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | 5001 MHz |
| PowerLimit | 150 w |
| Hashrate | 56.05 Th/s |
| Efficiency | 0.459 Th/s/W |
| Yield | 4.88 PRL |
| Power reported | 122 watt |
| Revenue | $4.23 |
| Profit | $3.94 |
