

























![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-04-13 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | MiniZ |
| Memory | Hynix 8 GB |
| Core Offset | 200 MHz |
| Core Clock | 2400 MHz |
| Memory Offset | -2000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 170 w |
| Hashrate | 47.73 Sol/s |
| Efficiency | 0.525 Sol/s/W |
| Yield | 1.45 KRGN |
| Power reported | 91 watt |
| Revenue | $0.15 |
| Profit | $-0.06 |

Himpool


Himpool


