

























![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-04-13 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | MiniZ |
| Memory | Micron 12 GB |
| Core Offset | 300 MHz |
| Core Clock | 2400 MHz |
| Memory Offset | -2000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 240 w |
| Hashrate | 76.56 Sol/s |
| Efficiency | 0.488 Sol/s/W |
| Yield | 2.32 KRGN |
| Power reported | 157 watt |
| Revenue | $0.25 |
| Profit | $-0.13 |

Himpool


Himpool


