
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-05-25 |
| OS | SimpleMining |
| Memory | Micron 12 GB |
| Core Offset | 300 MHz |
| Core Clock | 2400 MHz |
| Memory Offset | 2000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 240 w |
| Hashrate | 59.26 Th/s |
| Efficiency | 0.420 Th/s/W |
| Yield | 8.02 PRL |
| Power reported | 141 watt |
| Revenue | $4.40 |
| Profit | $4.07 |
