
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-05-28 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | AlphaMiner |
| Memory | Micron 16 GB |
| Core Offset | 300 MHz |
| Core Clock | 2700 MHz |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | 5001 MHz |
| PowerLimit | 300 w |
| Hashrate | 134.6 Th/s |
| Efficiency | 0.632 Th/s/W |
| Yield | 10.18 PRL |
| Power reported | 213 watt |
| Revenue | $7.92 |
| Profit | $7.41 |

| SRBMiner | --gpu-coffset0 300 --gpu-cclock0 2700 --gpu-mclock0 5001 --gpu-plimit0 300 ![]() |