
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2024-02-02 |
| Miner | Trex |
| Memory | Micron 16 GB |
| Core Offset | 300 MHz |
| Core Clock | Not set |
| Memory Offset | 3000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 250 w |
| Hashrate | 52.1 Mh/s |
| Efficiency | 0.209 Mh/s/W |
| Yield | 3.55 KRGN |
| Power reported | 249 watt |
| Revenue | $0.38 |
| Profit | $-0.21 |