
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-04-13 |
| OS | mmpOS |
| Miner | lolMiner |
| Memory | Samsung 8 GB |
| Core Offset | 300 MHz |
| Core Clock | 2685 MHz |
| Memory Offset | -2000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 150 w |
| smtLevel | Not set |
| smtType | Not set |
| Hashrate | 0.27 G/s |
| Efficiency | 0.00307 G/s/W |
| Yield | 2.66 GRIN |
| Power reported | 88 watt |
| Revenue | $0.09 |
| Profit | $-0.12 |

| lolMiner | --coff 300 --cclk 2685 --moff -2000 --pl 150 ![]() |