
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-05-29 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | AlphaMiner |
| Memory | Samsung 16 GB |
| Core Offset | 300 MHz |
| Core Clock | 2490 MHz |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | 7001 MHz |
| PowerLimit | 170 w |
| Hashrate | 54.26 Th/s |
| Efficiency | 0.527 Th/s/W |
| Yield | 4.19 PRL |
| Power reported | 103 watt |
| Revenue | $3.22 |
| Profit | $2.97 |

| SRBMiner | --gpu-coffset0 300 --gpu-cclock0 2490 --gpu-mclock0 7001 --gpu-plimit0 170 ![]() |