
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2025-02-21 |
| Miner | WildrigMulti |
| Memory | Samsung 16 GB |
| Core Offset | 300 MHz |
| Core Clock | Not set |
| Memory Offset | 2000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 250 w |
| Hashrate | 58.7 Mh/s |
| Efficiency | 0.236 Mh/s/W |
| Yield | 5.75 KRGN |
| Power reported | 249 watt |
| Revenue | $0.61 |
| Profit | $0.01 |