
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-04-13 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | lolMiner |
| Memory | Micron 8 GB |
| Core Clock | 1380 MHz |
| Memory Clock | 880 MHz |
| Core Voltage | 775 mv |
| MVDD | 1275 |
| MVDDCI | 775 |
| SOCCLK | Not set |
| SOCV | Not set |
| Hashrate | 16.4 Sol/s |
| Efficiency | 0.381 Sol/s/W |
| Yield | 0.497 KRGN |
| Power reported | 43 watt |
| Revenue | $0.05 |
| Profit | $-0.05 |