

























![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-04-13 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | lolMiner |
| Memory | Samsung 4 GB |
| Core Clock | 1800 MHz |
| Memory Clock | 1100 MHz |
| Core Voltage | 825 mv |
| MVDD | 1350 |
| MVDDCI | 850 |
| SOCCLK | Not set |
| SOCV | Not set |
| Hashrate | 9.28 Sol/s |
| Efficiency | 0.251 Sol/s/W |
| Yield | 0.239 KRGN |
| Power reported | 37 watt |
| Revenue | $0.02 |
| Profit | $-0.07 |

Himpool


Himpool


