
| User: bobben2 | |
| Time | 2023-11-15 |
| OS | SimpleMining |
| Memory | Hynix 8 GB |
| Core Clock | 1700 MHz |
| Memory Clock | 100 MHz |
| Core Voltage | 718 mv |
| MVDD | Not set |
| MVDDCI | Not set |
| SOCCLK | Not set |
| SOCV | Not set |
| Hashrate | 0.61 Gh/s |
| Efficiency | 0.0174 Gh/s/W |
| Yield | 0.00183 ALPH |
| Power reported | 35 watt |
| Revenue | $0.00 |
| Profit | $-0.08 |
| User: David-Mark | |
| Time | 2023-11-18 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | SRBMiner |
| Memory | Hynix 8 GB |
| Core Clock | 1900 MHz |
| Memory Clock | 950 MHz |
| Core Voltage | 700 mv |
| MVDD | 1275 |
| MVDDCI | 775 |
| SOCCLK | Not set |
| SOCV | Not set |
| Hashrate | 0.7 Gh/s |
| Efficiency | 0.0158 Gh/s/W |
| Yield | 0.00209 ALPH |
| Power reported | 44 watt |
| Revenue | $0.00 |
| Profit | $-0.11 |
| User: N/A | |
| Time | 2024-01-09 |
| Miner | lolMiner |
| Memory | Samsung 8 GB |
| Core Clock | 1650 MHz |
| Memory Clock | 1 MHz |
| Core Voltage | Not set |
| MVDD | 675 |
| MVDDCI | Not set |
| SOCCLK | Not set |
| SOCV | Not set |
| Hashrate | 675 Gh/s |
| Efficiency | 20.45 Gh/s/W |
| Yield | 2.02 ALPH |
| Power reported | 33 watt |
| Revenue | $0.10 |
| Profit | $0.02 |