
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-04-13 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | lolMiner |
| Memory | Samsung 8 GB |
| Core Clock | 1800 MHz |
| Memory Clock | 1055 MHz |
| Core Voltage | 750 mv |
| MVDD | 1300 |
| MVDDCI | 800 |
| SOCCLK | Not set |
| SOCV | Not set |
| Hashrate | 24.6 Sol/s |
| Efficiency | 0.410 Sol/s/W |
| Yield | 0.746 KRGN |
| Power reported | 60 watt |
| Revenue | $0.08 |
| Profit | $-0.06 |