

























![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-04-13 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | lolMiner |
| Memory | Samsung 12 GB |
| Core Clock | 1800 MHz |
| Memory Clock | 1055 MHz |
| Core Voltage | 775 mv |
| MVDD | 1300 |
| MVDDCI | 800 |
| SOCCLK | Not set |
| SOCV | Not set |
| Hashrate | 32 Sol/s |
| Efficiency | 0.356 Sol/s/W |
| Yield | 0.970 KRGN |
| Power reported | 90 watt |
| Revenue | $0.10 |
| Profit | $-0.11 |

Himpool


Himpool


