
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-05-29 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | AlphaMiner |
| Memory | Samsung 16 GB |
| Core Clock | 1800 MHz |
| Memory Clock | 1045 MHz |
| Core Voltage | 775 mv |
| MVDD | 1300 |
| MVDDCI | 800 |
| SOCCLK | Not set |
| SOCV | Not set |
| Hashrate | 14.11 Th/s |
| Efficiency | 0.0887 Th/s/W |
| Yield | 1.31 PRL |
| Power reported | 159 watt |
| Revenue | $1.56 |
| Profit | $1.18 |