
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2025-11-17 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | WildrigMulti |
| Memory | Samsung 16 GB |
| Core Clock | 1800 MHz |
| Memory Clock | 1055 MHz |
| Core Voltage | 775 mv |
| MVDD | 1300 |
| MVDDCI | 800 |
| SOCCLK | Not set |
| SOCV | Not set |
| Hashrate | 1.72 Gh/s |
| Efficiency | 0.0148 Gh/s/W |
| Yield | 0.537 QTC |
| Power reported | 116 watt |
| Revenue | $0.23 |
| Profit | $-0.05 |
| User: bargerd | |
| Time | 2026-03-22 |
| Miner | SRBMiner |
| Memory | Samsung 16 GB |
| Core Clock | 1800 MHz |
| Memory Clock | 1 MHz |
| Core Voltage | 780 mv |
| MVDD | 1150 |
| MVDDCI | 650 |
| SOCCLK | Not set |
| SOCV | Not set |
| Hashrate | 1.89 Gh/s |
| Efficiency | 0.0172 Gh/s/W |
| Yield | 0.589 QTC |
| Power reported | 110 watt |
| Revenue | $0.25 |
| Profit | $-0.01 |