

























![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2025-01-07 |
| Miner | WildrigMulti |
| Memory | Samsung 12 GB |
| Core Clock | 1800 MHz |
| Memory Clock | 1125 MHz |
| Voltage Offset | -250 |
| Hashrate | 25.86 Mh/s |
| Efficiency | 0.187 Mh/s/W |
| Yield | 7797 MEWC |
| Power reported | 138 watt |
| Revenue | $0.16 |
| Profit | $-0.17 |

WoolyPooly










CedricCrispin

Evepool

PMPMining







PMPMining





