
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2023-11-23 |
| Miner | SRBMiner |
| Memory | Samsung 24 GB |
| Core Clock | 2100 MHz |
| Memory Clock | 1250 MHz |
| Voltage Offset | -300 |
| Hashrate | 45.9 Mh/s |
| Efficiency | 0.218 Mh/s/W |
| Yield | 2.01 EPIC |
| Power reported | 211 watt |
| Revenue | $0.52 |
| Profit | $0.01 |
| User: N/A | |
| Time | 2023-12-11 |
| Miner | SRBMiner |
| Memory | 20 GB |
| Core Clock | 2100 MHz |
| Memory Clock | 1250 MHz |
| Voltage Offset | Not set |
| Hashrate | 45 Mh/s |
| Efficiency | 0.167 Mh/s/W |
| Yield | 1.97 EPIC |
| Power reported | 270 watt |
| powerMeasured | 264 watt |
| Revenue | $0.51 |
| Profit | $-0.14 |