

























![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2025-01-07 |
| Miner | SRBMiner |
| Memory | Samsung 24 GB |
| Core Clock | 1800 MHz |
| Memory Clock | 1250 MHz |
| Voltage Offset | -250 |
| Hashrate | 57.2 Mh/s |
| Efficiency | 0.229 Mh/s/W |
| Yield | 15336 MEWC |
| Power reported | 250 watt |
| Revenue | $0.32 |
| Profit | $-0.28 |

WoolyPooly










CedricCrispin

Evepool

PMPMining







PMPMining





