
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2025-05-12 |
| Miner | WildrigMulti |
| Memory | Samsung 16 GB |
| Core Offset | 250 MHz |
| Core Clock | 1200 MHz |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 250 w |
| Hashrate | 44.26 Mh/s |
| Efficiency | 0.222 Mh/s/W |
| Yield | 4.34 KRGN |
| Power reported | 199 watt |
| Revenue | $0.46 |
| Profit | $-0.02 |
| User: Strom222 | |
| Time | 2026-01-09 |
| Miner | WildrigMulti |
| Memory | Samsung 16 GB |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | 900 MHz |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 250 w |
| Hashrate | 37.97 Mh/s |
| Efficiency | 0.232 Mh/s/W |
| Yield | 3.72 KRGN |
| Power reported | 164 watt |
| Revenue | $0.39 |
| Profit | $0.00 |