
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2023-04-22 |
| Miner | Trex |
| Memory | Micron 6 GB |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | 1380 MHz |
| Memory Offset | 1500 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 125 w |
| Hashrate | 10.75 Mh/s |
| Efficiency | 0.134 Mh/s/W |
| Yield | 1.05 KRGN |
| Power reported | 80 watt |
| Revenue | $0.11 |
| Profit | $-0.08 |
| User: N/A | |
| Time | 2023-10-27 |
| Miner | Gminer |
| Memory | Micron 6 GB |
| Core Offset | 100 MHz |
| Core Clock | 1605 MHz |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | 5000 MHz |
| PowerLimit | Not set |
| Hashrate | 12.74 Mh/s |
| Efficiency | 0.143 Mh/s/W |
| Yield | 1.25 KRGN |
| Power reported | 89 watt |
| Revenue | $0.13 |
| Profit | $-0.08 |
| User: N/A | |
| Time | 2024-03-25 |
| OS | HiveOS |
| Memory | Micron 6 GB |
| Core Offset | 150 MHz |
| Core Clock | Not set |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | 1050 MHz |
| PowerLimit | 90 w |
| Hashrate | 12.2 Mh/s |
| Efficiency | 0.136 Mh/s/W |
| Yield | 1.20 KRGN |
| Power reported | 90 watt |
| powerMeasured | 90 watt |
| Revenue | $0.13 |
| Profit | $-0.09 |
| User: N/A | |
| Time | 2025-01-26 |
| OS | HiveOS |
| Miner | Trex |
| Memory | Micron 6 GB |
| Core Offset | 225 MHz |
| Core Clock | 1785 MHz |
| Memory Offset | 600 MHz |
| Memory Clock | 1750 MHz |
| PowerLimit | 70 w |
| Hashrate | 11.9 Mh/s |
| Efficiency | 0.170 Mh/s/W |
| Yield | 1.17 KRGN |
| Power reported | 70 watt |
| powerMeasured | 70 watt |
| Revenue | $0.12 |
| Profit | $-0.04 |
| User: Kryptonite | |
| Time | 2025-04-05 |
| OS | mmpOS |
| Miner | Trex |
| Memory | Micron 6 GB |
| Core Offset | 100 MHz |
| Core Clock | Not set |
| Memory Offset | 1000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 105 w |
| smtLevel | off mv |
| smtType | ethash |
| Hashrate | 13.8 Mh/s |
| Efficiency | 0.133 Mh/s/W |
| Yield | 1.35 KRGN |
| Power reported | 104 watt |
| powerMeasured | 110 watt |
| Revenue | $0.14 |
| Profit | $-0.11 |