
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2026-04-13 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | MiniZ |
| Memory | Micron 8 GB |
| Core Offset | 50 MHz |
| Core Clock | 1680 MHz |
| Memory Offset | -2000 MHz |
| Memory Clock | Not set |
| PowerLimit | 200 w |
| Hashrate | 44.29 Sol/s |
| Efficiency | 0.261 Sol/s/W |
| Yield | 1.67 KRGN |
| Power reported | 170 watt |
| Revenue | $0.17 |
| Profit | $-0.23 |