| Information | |
|---|---|
| Host | 74292 |
| Verification | Verified |
| Reliability | 98.808% |
| Location | US, North America |
| First seen | N/A |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | PRIME Z790-P WIFI |
| CPU | Core™ i9-14900K |
| Memory | 64 GB |
| Storage | 3.12 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.24 / $0.32 |
| OS / Driver | 22.04 / 580.126.09 |
| Internet | 898 886![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-03-30 03:50 |
| Changelog | |
|---|---|
| Driver 2026-03-23 | 580.126.09 580.95.05 |