| Information | |
|---|---|
| Host | 79466 |
| Verification | ✔ Verified on 2026-05-19 |
| Reliability | 98.942% |
| Location | CA, North America |
| First seen | 2026-05-18 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 2 x RTX 3060 |
| Motherboard | 158A |
| CPU | Xeon® E5-2687W 0 |
| Memory | 193 GB |
| Storage | 1.67 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.17 / $0.23 |
| OS / Driver | 22.04 / 580.95.05 |
| Internet | 2376 2733![]() |
| PCIE Gen | 3 |
| Last stats | 2026-05-30 11:53 |
| Changelog |
|---|