| Information | |
|---|---|
| Host | 546484 |
| Verification | Deverified |
| Reliability | 96.856% |
| Location | US, North America |
| First seen | 2026-05-19 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | ROG MAXIMUS Z690 APEX |
| CPU | 12th Gen Core™ i9-12900K |
| Memory | 32 GB |
| Storage | 3.13 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.68 / $0.91 |
| OS / Driver | 24.04 / 580.159.03 |
| Internet | 1790 1016![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-05-30 10:08 |
| Changelog | |
|---|---|
| Driver 2026-05-21 | 580.159.03 580.142 |