| Information | |
|---|---|
| Host | 549114 |
| Verification | ✔ Verified on 2026-05-25 |
| Reliability | 98.178% |
| Location | UA, Europe |
| First seen | 2026-05-21 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | ROG MAXIMUS Z690 HERO |
| CPU | Core™ i9-14900K |
| Memory | 32 GB |
| Storage | 0.73 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.65 / $0.87 |
| OS / Driver | 22.04 / 595.71.05 |
| Internet | 848 362![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-05-30 10:08 |
| Changelog |
|---|