| Information | |
|---|---|
| Host | 394957 |
| Verification | ✔ Verified on 2026-05-24 |
| Reliability | 96.263% |
| Location | PR, North America |
| First seen | 2026-05-23 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 2 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | MEG Z890 GODLIKE |
| CPU | Core™ Ultra 9 285K |
| Memory | 96 GB |
| Storage | 1.52 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.50 / $0.67 |
| OS / Driver | 24.04 / 595.71.05 |
| Internet | 1704 1763![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-05-29 18:23 |
| Changelog |
|---|