| Information | |
|---|---|
| Host | 92159 |
| Verification | ✔ Verified on 2026-05-25 |
| Reliability | 80.954% |
| Location | IT, Europe |
| First seen | 2026-05-23 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | PRO Z690-A DDR4 |
| CPU | 12th Gen Core™ i5-12600K |
| Memory | 32 GB |
| Storage | 3.43 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $1.40 / $1.87 |
| OS / Driver | 22.04 / 595.80 |
| Internet | 734 723![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-05-30 10:08 |
| Changelog | |
|---|---|
| GPU 2026-05-29 | RTX 4090 24GB RTX A2000 |
| CPU 2026-05-29 | 12th Gen Core™ i5-12600K Xeon® E5-2699 v4 |
| Motherboard 2026-05-29 | PRO Z690-A DDR4 ProLiant DL380 Gen9 |
| Driver 2026-05-29 | 595.80 595.71.05 |