| Information | |
|---|---|
| Host | 59017 |
| Verification | ✔ Verified on 2026-05-28 |
| Reliability | 95.118% |
| Location | US, North America |
| First seen | 2026-05-27 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 5060 Ti 16GB |
| Motherboard | 2129 |
| CPU | Xeon® E5-2687W v3 |
| Memory | 64 GB |
| Storage | 0.61 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.30 / $0.40 |
| OS / Driver | 22.04 / 595.71.05 |
| Internet | 148 254![]() |
| PCIE Gen | 3 |
| Last stats | 2026-05-30 10:09 |
| Changelog |
|---|