| Information | |
|---|---|
| Host | 394957 |
| Verification | ✔ Verified on 2026-05-30 |
| Reliability | 95.911% |
| Location | PR, North America |
| First seen | 2026-05-29 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 2 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | MEG Z890 GODLIKE |
| CPU | Core™ Ultra 9 285K |
| Memory | 96 GB |
| Storage | 1.48 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.95 / $1.27 |
| OS / Driver | 24.04 / 595.71.05 |
| Internet | 1747 1758![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-05-30 10:09 |
| Changelog |
|---|