| Information | |
|---|---|
| Host | 97910 |
| Verification | Verified |
| Reliability | 71.210% |
| Location | KR, Asia |
| First seen | N/A |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 2 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | X99-MR9A PRO MAX |
| CPU | Xeon® E5-2680 v4 |
| Memory | 64 GB |
| Storage | 0.53 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.18 / $0.24 |
| OS / Driver | 20.04 / 535.230.02 |
| Internet | 453 509![]() |
| PCIE Gen | 3 |
| Last stats | 2026-03-27 04:05 |
| Changelog |
|---|