| Information | |
|---|---|
| Host | 87657 |
| Verification | Verified |
| Reliability | 99.882% |
| Location | TH, Asia |
| First seen | N/A |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 2 x RTX 5060 Ti 16GB |
| Motherboard | ProArt Z890-CREATOR WIFI |
| CPU | Core™ Ultra 9 285K |
| Memory | 128 GB |
| Storage | 2.82 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.09 / $0.12 |
| OS / Driver | 22.04 / 590.48.01 |
| Internet | 917 887![]() |
| PCIE Gen | 5 |
| Last stats | 2026-03-30 04:05 |
| Changelog |
|---|