| Information | |
|---|---|
| Host | 172557 |
| Verification | ✔ Verified |
| Reliability | 99.607% |
| Location | TW, Asia |
| First seen | N/A |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | |
| CPU | Core™ i9-14900K |
| Memory | 32 GB |
| Storage | 0.18 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.84 / $1.12 |
| OS / Driver | 22.04 / 595.71.05 |
| Internet | 195 166![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-05-30 11:05 |
| Changelog | |
|---|---|
| Driver 2026-05-01 | 595.71.05 595.58.03 |
| Driver 2026-03-30 | 595.58.03 595.45.04 |
| Driver 2026-03-23 | 595.45.04 590.48.01 |