| Information | |
|---|---|
| Host | 163253 |
| Verification | Verified |
| Reliability | 98.874% |
| Location | FR, Europe |
| First seen | N/A |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 4090 22GB |
| Motherboard | Z790 AORUS ELITE DDR4 |
| CPU | 13th Gen Core™ i5-13600K |
| Memory | 32 GB |
| Storage | 0.59 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.23 / $0.31 |
| OS / Driver | 22.04 / 560.35.05 |
| Internet | 891 941![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-03-30 04:05 |
| Changelog | |
|---|---|
| GPU 2026-03-11 | RTX 4090 22GB RTX 4090 |