| Information | |
|---|---|
| Host | 142157 |
| Verification | Verified |
| Reliability | 99.857% |
| Location | CL, South America |
| First seen | N/A |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | E5-MR9A PRO |
| CPU | Xeon® E5-2683 v4 |
| Memory | 64 GB |
| Storage | 0.79 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.21 / $0.28 |
| OS / Driver | 22.04 / 590.48.01 |
| Internet | 846 888![]() |
| PCIE Gen | 3 |
| Last stats | 2026-03-30 03:35 |
| Changelog | |
|---|---|
| GPU 2026-03-11 | RTX 4090 24GB RTX 4090 |
| Driver 2026-03-04 | 590.48.01 580.95.05 |