| Information | |
|---|---|
| Host | 417223 |
| Verification | Verified |
| Reliability | 97.593% |
| Location | NL, Europe |
| First seen | 2026-03-10 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | Z690 GAMING X DDR4 |
| CPU | 12th Gen Core™ i7-12700K |
| Memory | 64 GB |
| Storage | 0.72 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.15 / $0.20 |
| OS / Driver | 24.04 / 590.48.01 |
| Internet | 530 530![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-03-30 01:51 |
| Changelog | |
|---|---|
| CPU 2026-03-23 | 12th Gen Core™ i7-12700K Core™ i5-6600K |
| Motherboard 2026-03-23 | Z690 GAMING X DDR4 PRIME Z270-A |