| Information | |
|---|---|
| Host | 415145 |
| Verification | Verified |
| Reliability | 98.498% |
| Location | US, North America |
| First seen | 2026-03-10 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | 8A96 |
| CPU | 13th Gen Core™ i7-13700K |
| Memory | 64 GB |
| Storage | 0.21 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.35 / $0.47 |
| OS / Driver | 22.04 / 580.126.09 |
| Internet | 803 884![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-03-30 02:06 |
| Changelog |
|---|