| Information | |
|---|---|
| Host | 439003 |
| Verification | Deverified |
| Reliability | 91.546% |
| Location | NL, Europe |
| First seen | 2026-03-18 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | TUF GAMING Z690-PLUS D4 |
| CPU | 13th Gen Core™ i7-13700K |
| Memory | 32 GB |
| Storage | 0.07 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.19 / $0.25 |
| OS / Driver | 24.04 / 580.126.09 |
| Internet | 553 742![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-03-22 15:06 |
| Changelog | |
|---|---|
| CPU 2026-03-21 | 13th Gen Core™ i7-13700K |