| Information | |
|---|---|
| Host | 149408 |
| Verification | Verified |
| Reliability | 95.841% |
| Location | CH, Europe |
| First seen | 2026-03-23 |
| Hardware | |
|---|---|
| GPUs | 1 x RTX 4090 24GB |
| Motherboard | MAG Z890 TOMAHAWK WIFI |
| CPU | Core™ Ultra 7 265K |
| Memory | 96 GB |
| Storage | 1.19 TB |
| Data | |
|---|---|
| Price GPU | $0.25 / $0.34 |
| OS / Driver | 22.04 / 570.211.01 |
| Internet | 517 508![]() |
| PCIE Gen | 4 |
| Last stats | 2026-03-30 01:51 |
| Changelog |
|---|