
![]() | |
| Level | Medium |
| Time | 2025-11-10 |
| OS | SimpleMining |
| Miner | WildrigMulti |
| Memory | Samsung 6 GB |
| Core Offset | 50 MHz |
| Core Clock | 1470 MHz |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | 810 MHz |
| PowerLimit | 125 w |
| Hashrate | 0.41 Gh/s |
| Efficiency | 0.0102 Gh/s/W |
| Yield | 0.123 QTC |
| Power reported | 40 watt |
| Revenue | $0.05 |
| Profit | $-0.04 |

| OneZeroMiner | --coff 50 --cclk 1470 --mclk 810 --pl 125 ![]() |
| SRBMiner | --gpu-coffset0 50 --gpu-cclock0 1470 --gpu-mclock0 810 --gpu-plimit0 125 ![]() |
| WildrigMulti | --gpu-core-offset 50 --gpu-core-clock 1470 --gpu-memory-clock 810 --gpu-powerlimit 125 ![]() |
| User: eatcake | |
| Time | 2026-04-03 |
| Miner | OneZeroMiner |
| Memory | 6 GB |
| Core Offset | Not set |
| Core Clock | 1615 MHz |
| Memory Offset | Not set |
| Memory Clock | 810 MHz |
| PowerLimit | 75 w |
| Hashrate | 0.71 Gh/s |
| Efficiency | 0.0114 Gh/s/W |
| Yield | 0.211 QTC |
| Power reported | 62 watt |
| powerMeasured | 62 watt |
| Revenue | $0.09 |
| Profit | $-0.06 |

| OneZeroMiner | --cclk 1615 --mclk 810 --pl 75 ![]() |
| SRBMiner | --gpu-cclock0 1615 --gpu-mclock0 810 --gpu-plimit0 75 ![]() |
| WildrigMulti | --gpu-core-clock 1615 --gpu-memory-clock 810 --gpu-powerlimit 75 ![]() |